laatste nieuws
Goud voor Brohl Wellpappe
Onze display “Die drei ???” voor REWE werd tijdens de prijsuitreiking in Neuss bekroond met goud en wist daarmee de jury volledig te overtuigen! Er was brons voor de publieksprijs! We zijn enorm blij met deze onderscheidingen en trots dat ons werk op het gebied van design, functionaliteit en POS-effect zo gewaardeerd wordt. Dat is creativiteit by Brohl Wellpappe.
Hartelijk dank aan onze ontwerpster Nicolette Günter voor haar geweldige prestatie en creativiteit en aan alle betrokken collega's. Ook veel dank aan onze klant REWE voor het jarenlange vertrouwen en de goede samenwerking.
Namens het hele team namen Oliver Dresel (Key Account Manager Brohl Wellpappe) en Christoph Hartz (Sales Director Brohl Wellpappe) de onderscheiding in ontvangst tijdens de feestelijke prijsuitreiking in Neuss, samen met Karin Hoverath en Alina Baudys van Rewe.
